C070VAN01.1 CELL

| panel Model | C070VAN01.1 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| C070VAN01.1 CELL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 152.4(W)×91.44(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 162(W)×102.6(H) ×1.24(D) mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 800:1 (Min.) (TM) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 15/30 (MAX.)(Tr/Td) |
| Hloubka skla | 0.50+0.50 mm |
| Transmisivita | 3.56% (Typ.)(with Polarizer) |
| Barvy displeje | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Typ lampy | No B/L |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnost panelu | - |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 32 pins , Connector |
| životní prostředí | Operating Temp.: -30 ~ 85 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 95 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO C070VAN01.1 CELL.
AUO C070VAN01.1 CELL jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C070VAN01.1 CELL nebo podrobné specifikace AUO C070VAN01.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C070VAN01.1 CELL na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO C070VAN01.1 CELL jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO C070VAN01.1 CELL nebo podrobné specifikace AUO C070VAN01.1 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO C070VAN01.1 CELL na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "C070VAN01.1 CELL"
- AUO C070VAN01.1 CELL
- Datasheet C070VAN01.1 CELL
- Obrázek C070VAN01.1 CELL
- Cena C070VAN01.1 CELL
- Distributor C070VAN01.1 CELL

